Hizmetlerimiz

İnternette ve Dijital Dünyada Yerinizi Hala Almadınız Mı?

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hayalinizi Gerçekleştiriyoruz

1 - ANAHTAR TESLİM SİTE

Anahtar teslim site,siz değerli müşterilerimizin marka ve şirketini dijital dünyada yerini alması adına sıfırdan yürüttüğümüz projedir.

2 - E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret şirketlerin ve markaların geleneksel satışın aksine ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerine dijital ortamda sunduğu ticaret sistemidir.

3 - SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya,içerik oluşturmak oluşturulan bu içerikleri yayınlamak ve insanların etkileşimli olarak yorumlarını yaptığı medya kanalıdır.

4 - WEB TASARIMI VE GELİŞTİRME

Web tasarımı,web sayfasının ve web sitesinin düzeninin oluşturulmasıdır.Web tasarımı ve web geliştirme tamamen birbirinden farklıdır.

5 - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU /SEO

Dijitalde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmenin yolu firmaların SEO yani arama motoru optimizasyonu yaptırmaktan geçmektedir.

6 - İnternet reklamları

Düşük maliyet ile yüksek hedef kitleye ulaşmak istemez misiniz?Geleneksel ticaretin dijitale yani e-ticarete kaydığı dönemde bilinir reklam anlayışıda yerini internet reklamlarına bırakmıştır.

laptop

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijitalleşen dünyada yerinizi almak ve varlığınızı daim kılmak için dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.firmanızın dijital stratejilerini belirlerken erişilebilirliği,ileriye dönük detaylı analizlerini ortaya koyuyoruz. Dijital pazarlama danışmanlığı hangi hizmetleri kapsar; -SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı -UI & UX Optimizasyonu -SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları) -Dönüşüm Optimizasyonu -Sosyal Medya Reklamcılığı -Sosyal Medya Yönetimi -İçerik Pazarlaması -Medya Planlama ve Satın Alma -Online İtibar Yönetimi -Web Analiz Danışmanlığı Wp ailesi olarak dijital dünyada doğru dijital pazarlama stratejileriyle rakiplerinizin önüne geçmek için prosfeyonel bir ekiple çalışıyoruz. Siz isteyin biz yapalım.