Sizlere yaratıcı fikirlerimiz var !

Dijital iletişime ihtiyaç duyulan her yerde var olmak” amacıyla kurulan, müşterilerine geniş bir yelpazede özel içerik üretimi ve pazarlama hizmetleri sunan Wp Ailesi Dijital Destek Ajansıdır

Kurumsal

WP ailesi dijital destek ajansı olarak kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize profesyonel ekibimizle farklı bakış açısı kazandırarak dijital dünyaya adım atmasına yardımcı oluyoruz.Kaliteli vve sorunsuz hizmet anlayışını ilke edinmiş wp ailesi dijital destek ajansı sizlere dijital dünyada yer aldıktan sonrada bu dünyada vvarlığınızı sürdürmeniz erişilebilirliğinizi arttırmanız konusunda kesintisiz destek vermektedir.

Biz müşterilerimizin memnuniteyinden güç alan bir kurumsal ajans kimliğimizle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.dijitalin karmaşıklığı ve bilinmezliği karşısında şaşkınlığınızı anlıyoruz. Endişelenmeye gerek yok siz keyifle kahvenizi yudumlarken biz sizlere dijitali basitleştirip kullanımıza sunuyoruz geriye sadece sizlere hizmeti kullanmak ve herhangi bir sorun karşısında profesyonel ekibimizden destek almak kalıyor. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

banner
banner
banner
banner
0
+
0
0
0

Ekibimiz

Uzman Ekibimiz ile Sizlerleyiz

Mehmet Alış

Kurucu / Dijital Pazarlama Uzmanı

Samet Yıldız

Kurucu / Dijital Pazarlama Uzmanı

Fatih Sevgi

Kurucu / Dijital Pazarlama Uzmanı

İbrahim Akçal

Proje Yöneticisi

Meltem Bozdemir

Seo uzmanı

WhatsApp Image 2021-04-02 at 18.55.19

Sinan Abanoz

Web / Grafik Tasarım Uzmanı

Demet Adıgüzel

Web / Grafik Tasarım Uzmanı

Abdullah Arçin

Adwords / Sosyal medya reklamcılığı Uzmanı

Screenshot (8)

Metin Çoltu

E-Ticaret Uzmanı

İlyas Ürkek

Tasarım Uzmanı

Çalıştığımız Markalar

Sizler Bize Güvendiniz, Bizler  Sizi Dijital Dünyaya Taşıdık